وزنه آسانسور


در آسانسورهای کششی از وزنه برای حفظ تعادل کابین و مسافران در هنگام حرکت استفاده می گردد.این وسیله یکی از قطعات مکانیکال آسانسور است.و در مرحله دوم از نصب مورد استفاده قرار می گیرد.وزنه از آلیاژهای مختلفی ساخته می شود.و نسبت به ابعاد در نظر گرفته شده ، مورد استفاده قرار می گیرد.وزنه آسانسور چدنی معمولا زمانی استفاده می گردد.که امکان استفاده از وزنه های بتونی گالوانیزه وجود نداشته باشد.این وزنه در ابعاد ۶۷ ، ۷۷ ، ۸۷ و ۹۷ نسبت به سفارش مشتریان ساخته می شود.مجموعه رایا آسانسور به عنوان مرکز فروش قطعات آسانسور انواع قطعات مکانیکال و راه اندازی آسانسور را با قیمت مناسب به سراسر کشور عرضه می نماید.

وزنه آسانسور چدنی

 

 

برای حفظ تعادل کابین و وزن مسافرین به هنگام استفاده از آسانسور ، وزنه نقش مهمی را ایفا می نماید.این وسیله به سیم بکسل متصل بوده و با بالا رفتن کابین به سمت پایین و با پایین آمدن کابین به سمت بالا در حال حرکت است.

وزنه آسانسور چدنی در ابعاد مختلفی طراحی و نسبت به ظرفیت آسانسور مقدار مورد نیاز آن محاسبه می گردد.گفتنی است : به دلیل قیمت بالای چدن نسبت به وزنه بتونی این نوع از وزنه زمانی استفاده می گردد.که امکان استفاده از وزنه بتونی گالوانیزه وجود نداشته باشد.

وزنه آسانسور چدنی توضیحات

در آسانسور های کششی سیم بکسل ، وزنه و کابین مشابه یک ترازو عمل می نمایند.سیم بکسل از یک سو به کابین و از سوی دیگر به وزنه تعادل متصل است.وزنه در یک سمت سیم بکسل و کابین در سمت دیگر سیم بکسل قرار دارد.

وزنه آسانسور چدنی در ابعاد و اندازه های مختلف طراحی و برای پروژه های مختلف مورد نصب و راه اندازی قرار می گیرد.این وسیله با متعادل نمودن وزن کابین و نیمی از وزن بار داخل آن باعث می شود: تا کابین دچار لرزش نشده و بار خود را سالم به مقصد برساند.

قش وزنه تعادل در آسانسور

وزنه تعادل در آسانسورهای کششی مورد استفاده قرار می گیرد.

این وزنه ضمن متعادل نمودن وزن کابین و نیمی از بار آن، سبب به وجود آمدن کشش بین سیم بکسل ها و فلکه ها شده و نیروی اصطکاک لازم برای حرکت سیم بکسل ها بر روی فلکه اصلی موتور را فراهم می نماید.وزنه در انواع مختلفی ساخته می شود.اما معمولا از دو مدل وزنه آسانسور بتونی و قیمت وزنه آسانسور چدنی در اکثر پروژه ها استفاده می گردد.

ساختار وزنه در آسانسور

وزنه در آسانسور در ابعاد و اندازه های مختلفی به صورت سفارشی ساخته می شود.

معمولا وزن تقریبی وزنه ها بین ۴۰ تا ۵۵ کیلوگرم است.

اما به صورت سفارشی می تواند:

این مقدار افزایش یا کاهش یابد.

داخل وزنه از چدن یا بتن پر می گردد.و با روکش های پلاستیکی و یا گالوانیزه پوشانده می شود.نکته ای که در مورد وزنه تعادل آسانسور حائز اهمیت است : سازه قاب وزنه باید طوری محکم و قوی ساخته شده باشد که در صورت قرار گیری وزنه ها درون آن و حرکت کردن و ایستادن ناگهانی آن در هنگام عمل کردن ترمز اضطراری هیچ گونه شکستگی رخ ندهد و هرگز وزنه های درون آن به بیرون از قاب وزنه راه نیابند.

گفتنی است : در انتخاب وزنه نظر نصاب یا کارشناس آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است.وزنه آسانسور چدنی به صورت سفارشی و با توجه به ابعاد و اندازه تعریف شده ، ساخته می شود.و در پروژه های مختلف نصب و راه اندازی آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد.

وزنه چدنی آسانسور

در مجموعه بازرگانی آسانسور پامیر شما می توانید به راحتی تمامی وزنهای وزنه چدنی آسانسور را با استفاده از مشاوران ما در این زمینه با قیمت خرید و فروش ارزان از ما دریافت نمایید و ما میتوانیم تمامی درخواست های شما در این زمینه را به سراسر کشور برای شما ارسال نماییم.

خریداران و فروشندگان عمده می توانند برای خریدو دریافت قیمت وزنه چدنی اسانسور به صورت عمده و واقعیت ارزان نیز از مجموعه ما برای فروش عمده نیز استفاده نمایند چرا که ما به فروشندگان و خریداران عمده قیمت های فروش مناسب تر همچنین ارزان تر را به آنها ارائه خواهیم داد.

وزنه اسانسور علاوه بر کیفیت های مختلفی که دارد نیز دارای وزن ها و ابعاد مختلف برای هر یک از کابین های اسانسور و ساختمانهای بزرگ و کوچک می باشد که می تواند به راحتی در قاب وزنه کابین اسانسور نصب شود که از این رو سرویس کاران و نصابان ماهر می توانند بدون هیچ مشکلی نصب و راه اندازی وزنه چدنی اسانسور بپردازند.

مشخصات فنی و قیمت وزنه چدنی آسانسور در مجموعه بازرگانی پامیر

در مجموعه بازرگانی پامیر انواع ابعاد و اندازه های وزنه چدنی اسانسور به تولید می‌رسد که انواع آن به شرح زیر می باشد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 27

وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 27 مناسب برای متعادل نمودن دقیق تر کابین اسانسور می باشد که می توانید با استفاده از خرید وزنه چدنی اسانسور 27 به تنظیم وزن کابین بپردازید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 47

وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 47 مناسب برای تعداد توقف ۴ و ۵ و ۶ می باشد توانید با قیمت فروش ارزان از ما خریداری نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 57

وزنه چدنی اسانسور در ابعاد 57 مناسب برای تعداد توقف های ۴ و ۵ و ۶ و ۷ و ۸ نیز می باشد که میتوانید با ابعاد دارای استاندارد از ما تهیه نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 67

برای تعداد توقف های ۵ و ۶ و ۷ و ۸ از ابعاد 67 وزنه چدنی اسانسور استفاده می شود تا بتواند کابین اسانسور را در حفظ تعادل خود متعادل سازد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 77

وزن و سنگینی ابعاد 77 وزنه چدنی اسانسور مناسب برای تعداد توقف ۵ تا ۹ می باشد و همچنین برای کابین های بزرگ و دارای فضایی بزرگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 87

یکی دیگر از وزنه های مورد استفاده در حفظ تعادل کابین های بزرگ و تعداد توقف های بیش از پنج توقف وزنه 87 می باشد که می‌توانید از آن برای حفظ تعادل کابین آسانسور استفاده نمایید.

شخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 97

وزن 97 وزنه چدنی اسانسور مناسب برای کابین های اسانسور در تعداد توقف ۷ و ۸ و ۹ می باشد که می توانید قیمت فروش مناسب از ما خریداری نمایید.

شخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 107

برای حفظ تعادل کابین آسانسور های بیمارستانی و یا بزرگ می توانید از وزنه 107 برای حس تعادل کابین های بزرگ ساختمانی و با تعداد توقف بالا نیز استفاده نمایید.

مشخصات وزنه چدنی آسانسور در ابعاد 117

از دیگر وزن های مورد استفاده برای حفظ تعادل کابین های بزرگ در ساختمان ها و بیمارستان ها میتوانید از وزنه چدنی اسانسور در وزن 117 نیز استفاده نمایید.

خرید و فروش مستقیم در کارخانه وزنه چدنی آسانسور

در مجموعه بازرگانی پامیر شما می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه تمامی ابعاد های مورد نیاز خود را در وزن های مختلف با قیمت ارزان و به صورت مستقیم از ما دریافت نمایید.

ما خود تولید کننده وزنه تعادل آسانسور در کیفیت های مختلف می باشیم که می توانید با قیمت فروش مناسب از ما خریداری نمایید.

استاندارد و کیفیت وزنه چدنی آسانسور در مجموعه بازرگانی پامیر

در مجموعه بازرگانی پامیر تمامی کیفیت ها و تولیدات دارای استاندارد می باشد که از این رو وزنه چدنی اسانسور در این مجموعه دارای استاندارد تایید شده می باشد که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

روش ساخت و تولید وزنه چدنی اسانسور در مجموعه بازرگانی پامیر

در کارخانه و کارگاه تولیدی بازرگانی اسانسور پامیر اولیه از مواد اولیه مقاوم درجه یک برای تولید وزنه چدنی اسانسور استفاده می شود که از این رو تمامی وزن های تولید شده در این مجموعه دارای کیفیت و دوام بالا می باشند.

نصب و راه اندازی وزنه چدنی اسانسور در کابین اسانسور

نصب و راه اندازی وزنه چدنی اسانسور بازرگانی پامیر دارای قالب گیری و شکل گیری راحت تر در قاب وزنه اسانسور می باشد که می توانید به آسانی به نصب و راه اندازی وزنه چدنی اسانسور بپردازید.

نحوه ارسال خرید مشتریان از قیمت وزنه چدنی اسانسور

در مجموعه بازرگانی پامیر شما می توانید تعداد وزنه درخواست شده خود را در هر کجای ایران به آسانی از ما دریافت نمایید ما میتوانیم تمامی خرید های شما را به صورت عمده و یا خورده در سراسر کشور ارسال نمایید.

ما می توانیم تمامی نیازهای شما را در شیراز ، اصفهان، سمنان، مشهد و سایر نقاط دیگر نیز ارسال نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *