×
خانه » گل آرنیکا » اسم ۱۰ گل برای مراسم ختم
18 نوامبر 2020

اسم ۱۰ گل برای مراسم ختم

اسم ۱۰ گل برای مراسم ختم

اسم ۱۰ گل برای مراسم ختم

از اتفاقات مهم و غم انگیزی که ممکن است برای هر انسانی رخ دهد از دست دادن و فوت کردن عزیزان آن انسان می باشد. اتفاقی که احتمالا تا آخر عمر شما هیچ وقت آن را از یاد نخواهید برد و مرتبا به یاد آن خواید افتاد. ما امروز در سایت آرنیکا بر آن شدیم تا بهترین گل هایی که می توانید از آن برای عرض تسلیت و یا ارسال آن برای بازماندگان مرحوم استفاده نمایید را گرد آوری نماییم پس تا ادامه مطلب اسم ۱۰ گل برای مراسم ختم با ما همراه باشید.

انواع و اسم گل های مناسب برای تاج گل مراسم ختم و تسلیت

همانطور که در مقاله تاج گل به آن اشاره کردیم انسان ها از گل برای بروز احساسات خود به دیگران استفاده می کنند، حال ممکن است این احساسات خیلی هم خوب و عاشقانه نباشد و برای ابراز غم و اندوه و عرض تسلیت باشد.

همانطور که می دانید در بین ما انسان ها گل هایی خاص وجود دارند که برای فعالیت های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند، بطور مثال در دنیای امروزی از گل رز قرمز برای ابراز علاقه و عشق به فردی یا افرادی استفاده می شود. البته گل هایی هم وجود دارند که برای عرض تسلیت باشند همانند :

  1. گل لیلیوم ( سوسن )
  2. گل گلایل
  3. گل زنبق
  4. گل میخک
  5. گل ارکیده‌
  6. گل داودی ( گل داوودی )
  7. گل نرگس
  8. گل لاله
  9. گل رز
  10. گل مریم

مفهوم گل های مخصوص مراسم ختم

مفهوم گل لیلیوم ( سوسن ) در تاج گل

مفهوم گل لیلیوم ( سوسن ) در تاج گل

مفهوم گل لیلیوم ( سوسن ) در تاج گل

گل لیلیوم یکی از زیباترین و با وقارترین گل هایی می باشد، البته گل لیلیوم در رنگ های مختلفی می باشد ولی تمامی رنگ های آن درمفهوم گل لیلیوم ( سوسن ) در تاج گل یکسان می باشد و شما می توانید با انتخاب هرکدام از رنگ هایی که دوست دارید به سر مزار و یا عرض تسلیت به متوفی و خانواده متوفی بروید.

همچنین گل لیلیوم یا سوسن اصلیتی ژاپنی دارد و از گل های زینتی و مورد علاقه ژاپنی ها می باشد. همچنین مفهوم گل لیلیوم ( سوسن ) در تاج گل به معنی قدرت می باشد.

نام دیگر گل لیلیوم ، گل سوسن چلچراغ می باشد که این نام به علت تشابه گل لیلیوم به گل سوسن چلچراغ می باشد. همچنین این گل که در تابستان تخم ریزی می کند برای خواص دارویی و درمانی همچون التهاب، آکنه، بیماری های پوستی و… را دارد که از این بابت می توان به اهمیت آن اشاره نمود.

اگر در خرید تاج گل و یا خرید گل برای تسلیت شک دارید همین الان می توانید به فروشگاه تاج گل آرنیکا مراجعه فرمایید و تمامی گل های موجود را مشاهده و در صورت لزوم به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

مفهوم گل گلایل

مفهوم گل گلایل

مفهوم گل گلایل

احتمالا نام گل گلایل هر ایرانی را یاد مراسم خاکسپاری می اندازد و تا حالا مشاهده نشده است که از این گل برای مکان ها و مراسم دیگری استفاده شود. گل گلایل که نماد به یاد کسی بودن و ابراز علاقع قلبی و تاسف می باشد را شاید بیشتر در مراسم های خاکسپاری ما ایرانیان دیده باشد.

گل گلایل که اصلیتی آفریقایی دارد و از ۲۶۰ گونه مختلف می باشد را بیشتر می توانید در شهرهای جنوبی کشور همچون دزفول به وفور یافت کنید. همچنین جالب است بدانید گل گلایل در رنک های گوناگونی می باشد که ما ایرانیان تنها از رنگ سفید آن استفاده می نمایید.

مفهوم گل زنبق

مفهوم گل زنبق

مفهوم گل زنبق

گل زنبق که از آن برای تزئین برای گل های مراسم ختم و تاج گل بیشتر استفاده می شود دارای رنگ های گوناگونی می باشد و در خرداد ماه متولد می شود. گل زنبق که بیشتر به نور مستقیم و نیمه مستقیم خورشید نیاز دارد به معنی و مفهوم معصوم فرد فوت شده می باشد و بیشتر برای عرض ادب و احترام به خانواده متوفی استفاده می شود.

مفهوم گل میخک در عزاداری

مفهوم گل میخک در عزاداری

مفهوم گل میخک در عزاداری

گل میخک که به دلیل ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن آن بیشتر در مراسم های خاکسپاری استفاده می شود، البته گل میخک دارای رنگ های گوناگونی می باشد که معمولا در ایران از رنگ سفید آن استفاده می شود. همچنین گل میخک را مسیحیان هم برای قرار دادن برریو تابوت استفاده می کنند و این گل نماد اشک چشم مریم مقدس می باشد .

مفهوم گل ارکیده‌

مفهوم گل ارکیده‌

مفهوم گل ارکیده‌

گل ارکیده‌ که به معنی عشق عبدی یا عشق جاوید می باشد که در رنگ های گوناگونی می باشد، همچنین این گل یکی از محبوبترین گلها برای عرض تسلیت می باشد و بسیار سنگین و شیک می باشد. برای خرید آنلاین گل ارکیده می توانید از طریق سایت گل فروشی آرنیکا اقدام نمایید.

iranseonet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *